15-06-2006
ALV
In de mooie vergaderzaal van de Tipmast heeft de eerst algemene ledenvergadering plaatsgevonden. Aanwezig waren ook enkele trouwe leden van het eerste uur. Na wat algemene mededelingen kwam ook het financiële plaatje ter sprake. Omdat Bladel Transparant geen eigen inkomsten en subsidies heeft is de kas vrijwel leeg. Door het ontbreken van voldoende middelen blijkt het moeilijk om in de publiciteit te treden. Iets wat ook volgens de leden wel wenselijk is. Hans van Bakel geeft aan dat de communicatie naar buiten toe niet goed is. Dit is zeker een punt van verbetering. Echter doordat de 3 raadsleden nog weinig politieke ervaring hebben, is de focus voor 100% op het 'inburgeren' in het politieke wereldje. Maar ook het doorlezen van de stukken en het vinden van de juiste weg kost veel tijd. Vooral nu men in een periode zit dat het nieuwe raadsprogramma behandelt wordt.
Tevredenheid is er over het feit dat in het concept raadsprogramma diverse BT punten zijn ingevoerd. Ook het woord "transparant" komt vaak voor, wat er op kan duiden dat de boodschap die BT verkondigt een duidelijke en goede boodschap is. Een grote wens van iedereen is dat BT zich meer profileert naar buiten toe. Achter de schermen wordt hier druk aan gewerkt, echter op dit moment heeft de uitvoer geen prioriteit.
Naast deze zaken zijn er bij de leden ook nog onduidelijkheden rondom het vertrek van Alexander Brom als voorzitter. Deze onduidelijkheden worden tijdens deze vergadering uitgelegd. Alexander zelf overigens is ook bij deze vergadering. Regelmatig corrigeert hij de vervangend voorzitter Gerrit de Wit op kleine cijfers.
Uitgebreid aan bod komt ook het zwembad. Momenteel heerst er wat onvrede over de uitvoer van de werkzaamheden. Afgesproken wordt hier kritisch op te blijven letten.

 


     

voor meer foto's klik hier