Méér Muziek in de Klas Bokaal

Goed nieuws voor alle leerlingen in gemeente Bladel! Dankzij samenwerking en investeringen in tijd en middelen, waaronder de hulp van lokale muziekverenigingen, krijgt nu elke klas in onze gemeente muziekonderwijs. Dit is iets waar we echt blij mee zijn.

Onze Wethouder Davy Jansen was gisteren in MFA Hart van Hapert om een speciale bokaal in ontvangst te nemen: de Méér Muziek in de Klas Bokaal. Deze bokaal is een mooie erkenning voor het harde werk dat is verricht om muzieklessen een vast onderdeel van de schooldag te maken.

Davy Jansen zei hierover: “Het is een eer om deze bokaal namens Gemeente Bladel te ontvangen, maar de grote dank gaat uit naar alle vrijwilligers en professionals die dit mogelijk hebben gemaakt.”

We zijn trots op iedereen die heeft geholpen om muziekonderwijs voor elke leerling in Bladel mogelijk te maken. Laten we hopen dat deze lessen de kinderen veel plezier en een nieuwe vaardigheid brengen.

Meer informatie over de Meer muziek in de Klas check de website: https://www.meermuziekindeklas.nl

NIEUWS

Hapert als koploper in vernieuwende wijkzorg: start van transitieplan ‘De Buurt als Ecosysteem’

april 24, 2025

Veilige fietspaden op komst aan Dominépad en Broekenseind in Hoogeloon​

april 21, 2025

Ideeën voor jouw dorp? Deel het op de Ideeënmarkt 2025!

april 18, 2025

Nieuwe stap richting zwembad Egyptische Poort: intentieovereenkomst ondertekend

april 3, 2025